Mihályi Ferenc hatodik helye a legjobb felnőtt eredmény. A New York állambeli Rochesterben rendezték a Siketek Tájfutó Világbajnokságát. A nagy távolság miatt a résztvevői létszám elmaradt a szokásostól, de azért tizenegy ország így is rajthoz állt. A versennyel közösen zajlott a szeniorok VB-je is, amin tíz ország tájfutói indultak a négy kategóriában (mindkét nemnél 45 és 55). Magyarországot négyfős csapat képviselte: Mihályi Ferenc felnőttben, Szebeli István (M45), Telek Tibor és Illés Vilmos (M55) szeniorban. A csütörtökön a sprint számmal indult a program. Az egyéni versenyben Mihályi Ferenc nyolcadik lett, Telek Tibor megnyerte a kategóriáját, Szebeli István és Illés Vilmos pedig bronzérmes lett. Pénteken a középtáv következett, ahol Mihályi Ferenc kilencedik helyen végzett, Szebeli István és Telek Tibor második, Illés Vilmos harmadik helyezett lett. Szombaton hosszútávon érte el Mihályi Ferenc a legjobb helyezését, a hatodikat. Szebeli István és Telek Tibor nyertek, Illés Vilmos pedig ismét a dobogó legalsó fokára állhatott. Vasárnap, a zárónapon a felnőtteknek váltót rendeztek, itt nem volt magyar csapat. A szeniorok pedig az előző számok összetett eredménye alapján vadászrajttal indultak az összetett helyezésekért. Szebeli István megtartotta a második helyet M45-ben, Telek Tibor előrelépett az első, Illés Vilmos pedig a második helyre M55-ben. A verseny honlapja: http://www.wdoc2015.org