Eredmények

 

Világbajnokság

Világbajnok

  • 1972, Csehszlovákia: Monspart Sarolta (egyéni)
  • 1991, Csehszlovákia: Oláh Katalin (normáltáv)
  • 1995, Németország: Oláh Katalin (normáltáv)

Ezüst érmes

  • 1970, NDK: Horváth Magda, Hegedüs Ágnes, Monspart Sarolta (női váltó)

Bronz érmes

  • 1972, Csehszlovákia: Boros Zoltán, Sőtér János, Vajda Géza, Hegedüs András (férfi váltó)
  • 1976, Skócia: Rostás Irén, Kovács Magda, Monspart Sarolta (női váltó)

 

Junior Világbajnokág

Világbajnok

  • 1995, Dánia: Domonyik Gábor (sprint)
  • 1995, Dánia: Domonyik Gábor (normál táv)
  • 1996, Románia: Domonyik Gábor (sprint)

Ezüst érmes

  • 1995, Dánia: Vajda Kolos, Sárecz Lajos, Domonyik Gábor (férfi váltó)

Bronz érmes

  • 1994, Lengyelország: Kronvald Tamás, Lévai Ferenc, Domonyik Gábor (férfi váltó)
  • 1999, Bulgária: Hecz Katalin (normáltáv)

 

 

Főiskolás Világbajnokág

Világbajnok

Ezüst érmes

  • 1986, Magyarország: Kelemen János (egyéni)
  • 1986, Magyarország: Széles Gábor, Egei Tamás, Kelemen János, Lantos Zoltán (férfi váltó)
  • 1996, Magyarország: Kovács Bernadett (normáltáv)
  • 1996, Magyarország: Novai György, Lévai Ferenc, Farkas Dávid, Domonyik Gábor (férfi váltó)
  • 2012, Spanyolország: Lenkei Zsolt (középtáv)

Bronz érmes

  • 1986, Magyarország: Lantos Zoltán (egyéni)
  • 1994, Svájc: Domonyik Gábor, Frigyik László, Pavlovics Gábor, Dénes Zoltán (férfi váltó)
  • 1996, Magyarország: Domonyik Gábor (sprint)
  • 1996, Magyarország: Kovács Bernadett, Gárdonyi Réka, Lubinszki Mária, Bokros Andrea (női váltó)
  • 2000, Franciaország: Domonyik Gábor (sprint)
  • 2004, Csehország: Makrai Éva (sprint)
  • 2008, Észtország: Szabó András, Lenkei Zsolt, Kerényi Máté, Kovács Ádám (férfi váltó)

 

Ifjúsági Európa-bajnokság

Európa-bajnok

  • 2003, Szlovákia: Zsebeházy István (sprint, F18)
  • 2003, Szlovákia: Gösswein Csaba (hosszútáv, F18)
  • 2005, Csehország: Péley Dorottya (sprint, N16)
  • 2014, Macedónia: Szuromi Hanga (hosszútáv, N16)
  • 2016, Lengyelország: Hajnal Dorottya, Gárdonyi Csilla, Szuromi Hanga (váltó, N16)

Ezüst érmes

  • 2002, Lengyelország: Tas Katalin (sprint, N16)
  • 2002, Lengyelország: Pelyhe Dániel (sprint, F18)
  • 2003, Szlovákia: Szerencsi Ildikó (sprint, N18)
  • 2003, Szlovákia: Gösswein Csaba (sprint, F18)
  • 2003, Szlovákia: Lenkei Zsolt (sprint, F16)
  • 2003, Szlovákia: Kovács Ádám, Gösswein Csaba, Zsebeházy István (váltó, F18)
  • 2004, Ausztria: Szabó András (sprint, F16)
  • 2004, Ausztria: Szabó András, Kerényi Máté, Lenkei Zsolt (váltó, F16)
  • 2005, Csehország: Őry Eszter (sprint, N18)
  • 2005, Csehország: Szabó András, Kerényi Máté, Lenkei Zsolt (váltó, F18)
  • 2006, Szlovénia: Tibay Ilona (hosszútáv, N16)
  • 2009, Szerbia: Baumholczer Máté (hosszútáv, F18)
  • 2010, Spanyolország: Kazal Márton (hosszútáv, F16)
  • 2013, Portugália: Pataki Réka Dalida, Gera Krisztina, Szuromi Hanga (váltó, N16)
  • 2016, Lengyelország: Gárdonyi Csilla (sprint, N16)

Bronz érmes

  • 2003, Szlovákia: Tas Katalin (sprint, N16)
  • 2003, Szlovákia: Tas Katalin (hosszútáv, N16)
  • 2004, Ausztria: Szerencsi Dóra, Őry Eszter, Péley Dorottya (váltó, N16)
  • 2005, Csehország: Turcsán Gábor, Mets Márton, Györgyi-Ambró Gergely (váltó, F16)
  • 2006, Szlovénia: ????, ????, ????? (váltó, N18)
  • 2007, Magyarország: Tóth Réka (sprint, N16)
  • 2007, Magyarország: Péley Dorottya (sprint, N18)
  • 2008, Svájc: Baumholczer Máté (sprint, F16)
  • 2011, Csehország: Horváth Marcell (sprint, F18)
  • 2015, Románia: Pataki Réka Dalida, Gárdonyi Csilla, Szuromi Hanga (váltó, N16)

 

Részletes lista (egyben forrás): Lazarus tájfutó oldalak - Hall of fame